• Неодамнешно
Пчелите на Бурт Бебе бебе момче спие и играат ПЈС, органски памук со едно парче ромпер скокање со патенти предни пижами
zoom_in

Пчелите на Бурт Бебе бебе момче спие и играат ПЈС, органски памук со едно парче ромпер скокање со патенти предни пижами

DEN 479.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Burt's Babes Baby - Sleep & Play Zip -up Footie PJS (NB - 9 M) : Од време на игра до спиење и сè што е помеѓу, нашиот сон и игра ја има вашата мала пчела покриена со нежни Gots сертифицирани* органски памук. Новото лабаво вклопување е поблагодарно од нашиот Snug Sleeper, дозволувајќи многу просторија за wiggle! Нашите рачни насликани акварели отпечатоци и дизајни за ленти за боја на предиво имаат дијагонален поштенски преден, голем густ за леснотија на движење и чизми што не се лизгаат пчели. Конвертибилни белезници без нула вклучени во големини новороденче и 0-3 месеци. Нашите пижами доаѓаат во 3 различни стилови, така што кога вашата мала пчела ги надминува нашите PJS за спиење и игра, не заборавајте да ги барате нашите заспани засновани во големини 12-24 милиони и нашите 2 парчиња PJ во големини 12 милиони-7 години! *Регистрација на сертификати за Gots : Cu 831717 Burt's Bees Baby - Sleep & Play Pajamas. Лабавото вклопување овозможува многу просторија за wiggle од време на игра до спиење. Одликувајќи се со не -лизгање „пчела за зафаќање“ за дополнителна стабилност - одлично за мали пчели во движење!. Дијагонален поштенски преден дел за лесни промени во пелена и голем густ за леснотија на движење.

Избор на купувачи..