• Неодамнешно
Женски Блузи Облечена Секојдневна Стабилна Облека Кошули Со Долги Ракави За Жени Ноќта На Вештерките Печатење Графички Маици Блузи Секојдневни Плус Големина Осно
zoom_in

Женски Блузи Облечена Секојдневна Стабилна Облека Кошули Со Долги Ракави За Жени Ноќта На Вештерките Печатење Графички Маици

DEN 1.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Кошули Со долги Ракави За Жени Графички Маици За Печатење На Ноќта На Вештерките Блузи Обични Плус Големина Основни Врвови Пуловер Опишете Материјал : Кошулата е исклучително мека, еластична и пријателска за кожата, не проѕирна, нудејќи максимална удобност во текот на целиот ден.Карактеристики : Уникатно Печатење, Маици Со Лабаво Вклопување, Елегантни и Слатки женствени долги долги вклопувања на секој тип на тело, што ви овозможува да бидете удобни, стилски и да се чувствувате сигурни.Прилики : Совршен За Секојдневно / Работа/ Датум/ Патување / Дома/ Одмор/ Шопинг/ Улица/ Забава/ Излегување. Задолжителен Предмет За Пролетна И Летна Гардероба. Информации за производот Пол : Женска Пригода : Обичен Материјал : Полиестер, Тип На Шема На Спандекс : Стил На Печатење : обична Должина : Редовна Дебелина : Стандарден метод на Перење : Рачно перење во ладна вода, закачете или исушете што ќе добиете : 1 Х Женски Врв Size Bust Shoulder Sleeve Length S110cm/43.31"60cm/23.62"45cm/17.72"68cm/26.77"M116cm/45.67"61cm/24.02"46cm/18.11"69cm/27.17"L122cm/48.03"62cm/24.41"47cm/18.50"70cm/27.56"XL128cm/50.39"63cm/24.80"48cm/18.90"71cm/27.95"XXL136cm/53.54"65cm/25.59"49cm/19.29"72cm/28.35"XXXL144cm/56.69"67cm/26.38"50cm/19.69"73cm/28.74"XXXXL152cm/59.84"69cm/27.17"51cm/20.08"74cm/29.13"XXXXXL160cm/62.99"71cm/27.95"52cm/20.47"75cm/29.53" Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење.Лесно за облекување или соблекување,удобно за носење во текот на целиот ден. Овој производ е совршен за секојдневна,плажа,прошетка,забава,работа,секојдневна облека. Тоа може да се даде на пријатели, семејство, себе, итн., тоа е најдобриот избор за подароци. Измијте со ладна вода, големината нема да се промени многу, доколку имате какви било прашања при изборот, добредојдовте да се консултирате. Различни монитори ќе имаат мала разлика во бојата, ве молиме не им пречи.

Избор на купувачи..