• Неодамнешно
Мрат Женски Спортски Панталони Широка Нога Панталони Со Целосна Должина Панталони Со Висок Струк Еластични Панталони За Половината За Панталони За Дами Трендовск
zoom_in

Мрат Женски Спортски Панталони Широка Нога Панталони Со Целосна Должина Панталони Со Висок Струк Еластични Панталони За Половината

DEN 399.68

Количина на стоки
check Достапно на барање

Панталони палацо за жени облечени може да се носат со платнени чевли, чизми или потпетици, џемпери и блејзери, маици, блузи и болеро јакни. `+Уникатен дизајн панталони со широки нозе жените со еластична лента за половината го олеснуваат носењето што има одлично закачување ,тенки панталони за жени, летни панталони за жени, висок струк, скриен патент, цврста боја, елегантни панталони со права нога за жени, патент, висок струк, копчиња детали, чизма, широка нога,лабаво вклопување, секојдневен стил, панталони за вежбање.

Избор на купувачи..