• Неодамнешно
Ибд Натопи И Скулптура Сето Тоа Блеска-оз
zoom_in

Ибд Натопи И Скулптура Сето Тоа Блеска-оз

DEN 255.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Ибд повторно го измисли прашокот за натопи за да повлече двојна должност! Воведување Натопи И Скулптура, иновативниот производ два-во-едно што ви овозможува да креирате натопи и акрилни подобрувања на ноктите со употреба на еден прав. Едноставно користете го со традиционален систем за маникир со натопи за да создадете нокти со природен изглед или спарете го со мономер за да извајате акрилни нокти. Најдобро од сѐ, ја зајакнавме оваа игра менување на прав со екстракт од бамбус за зајакнување на ноктите за промовирање на силни и здрави нокти.Натопи и Скулптура е достапна во многу разноврсни нијанси кои беспрекорно одговараат на омилениот гел ибд на клиентите и боите на лак. Возбудете се да ја искористите моќта на можностите Со прашок За Натопи И Вајање!КАРАКТЕРИСТИКИ И ПРИДОБИВКИ : формулата за Прав 2-во-2 може да создаде маникир со натопи или да изваја Акрилно подобрување со Екстракт од мономербамбус подобрениот прав ги зајакнува подобрувањата на ноктите Базата збогатена со калциум И Витамин Е промовира издржливост активатор ја подобрува јачината на ноктите и тежината на светлината, без мирис, формула со висок сјај достапна во многу соодветни гел и лак нијанси за сите на ВАШИОТ МАНИ/педи му треба ибд натопи и извајајте ги сите што блескаат-2 мл.

Избор на купувачи..