• Неодамнешно
Дами Боја На Почвата Бисерни Трегери Без Рамо Без Рамо Секојдневен Комбинезон Со Широки Нозе
zoom_in

Дами Боја На Почвата Бисерни Трегери Без Рамо Без Рамо Секојдневен Комбинезон Со Широки Нозе

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Дами Боја На Почвата Бисерни Трегери Без Ракави Без Рамо Секојдневен Комбинезон Со Широки Ногиописна Ткаенина.80"Hip : 152cm/59.48"Length : 150cm/59. Лесно се прилагодува и на станови и на потпетици.

Избор на купувачи..