• Неодамнешно
Танкини Блузи За Жени Комплет Завој Туркање Костим За Капење Комплет Костими За Капење Костими За Капење Жени Нагоре Бразилска Облека За Плажа Бикини Бандо Костим?
zoom_in

Танкини Блузи За Жени Комплет Завој Туркање Костим За Капење Комплет Костими За Капење Костими За Капење Жени Нагоре Бразилска

DEN 1.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Ова е дефинитивно одличен избор за ова лето.56" Биста : 64см/25.13" Биста : 68СМ/26.71" БИСТА : 72СМ/28.20" Овој бикини костим за капење за жени Со Покриеност, моден костим за капење, за одмор, Пливање, базен, кампување, трчање на плажа или друга пригода.Големина шема : . Овој женски летен фустан изработен од висококвалитетен полиестер, Супер мек и дише.20" Половината : 62см/24.Стил на ракав : Обичен Материјал : специфичен Полиестеритем топол Совет : ве Молиме рачно измијте ги костимите за капење и оставете ги да се исушат на воздух.35" половината : 70см/27.35" горна должина : 35см/13. ●Пакетот Вклучува q : 1pc Бикини Костими За Капење Поставени За Жени.02"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 БИСТА : 74см/29. Тоа е и подарок за членовите на вашето семејство, пријателите и љубовникот во посебни денови.20" Врвна Должина : 33см/12.92" Горна должина : 36см/14. забелешка : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред вас !!! Користете слична облека за да ја споредите со големината : , Каузалностасезона : Летна Пригода : Дневно ,базен, Тип На Морска Шема : Печатете ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате.42"Големина : л сад : 8 велика британија : 10 еу : 36 биста : 78см/30.81"големина : Xl сад : 10 велика британија : 12 еу : 38 Биста : 82см/32.Одличен Летен Подарок за Вашето Семејство/Девојки/Сопруга/Мајка.77" врвна должина : 34см/13.77" Половината : 66см/25. Материјал : Полиестер Големина Совет : Треба 1-2 Големина Големина Up Gender : Жените (Кои Содржат Градите Рампа) € Пакет Вклучуваат : 1pc Бикини Костими За Капење Сет За Женскипакет вклучуваат : 1 Set Костими За Капење} Удобен Материјал Q : Полиестер. Не Користете Фен За Да Ја Избегнете Десформацијата. Не користете фен за да ја избегнете десформацијата Должина на облеката : Редовен Овој костим за капење во бикини за жени со покриеност, моден костим за капење, за одмор, пливање, базен, кампување, трчање на плажа или друга пригода декорација : Ниту Една Пригода : За летно патување на плажа, забава во базен, СПА ЦЕНТАР, солариум и сурфање, базен, воден парк, пролетна бања и други активности на вода.

Избор на купувачи..