• Неодамнешно
Стерлинг Сребрена 20 БО Синџир СРЕЌА Потковица Приврзок Ѓердан
zoom_in

Стерлинг Сребрена 20 БО Синџир СРЕЌА Потковица Приврзок Ѓердан

DEN 207.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Стерлинг Сребрена 20 " Лесен Ѓердан Со Синџир Од 1,2 мм Широк Кутија со Среќа Приврзок За Коњски Чевли. Одличен Приврзок За Некој Што Има Потреба Од Среќа Да Помине Тест Или Да Направи Тим.Материјал : .925 Сребрени Димензии : Рамен Приврзок Висина : 5/8 "Должина : 6/8" Ширина (Дебелина) : 1/8"Единици Продадени Од : Синглеску# : А37268тал Мерењата Се Приближни.925 Сребрен Накит.

Избор на купувачи..