• Неодамнешно
Да Хич Жените Паѓаат Обични Џемпери Блок Во Боја Плетен Џемпер Со Долги Ракави Вратот На Екипажот Плетен Пуловер Џемпери Врвови ВИНО XXL
zoom_in

Да Хич Жените Паѓаат Обични Џемпери Блок Во Боја Плетен Џемпер Со Долги Ракави Вратот На Екипажот Плетен Пуловер Џемпери Врвови

DEN 319.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Уникатниот надворешен дизајн на цвест носи стилски изглед.П : дали џемперот е удобен?О : преголемиот плетен џемпер со долги ракави е мек, топол и пријателски за кожата. Може да го задоволи вашето секојдневно носење во пролет, почетокот на летото, есента и зимата.

Избор на купувачи..