• Неодамнешно
За Oldsmobile Bravada ШУМСКИ ЗЕЛЕНА Пинта База & Qt Јасно
zoom_in

За Oldsmobile Bravada ШУМСКИ ЗЕЛЕНА Пинта База & Qt Јасно

DEN 1359.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Боја Мојот Автоматски користи компјутерски контролирана опрема за мешање, оригиналната формула ОЕ и, квалитетни нијанси и врзива, за да ја направите вашата боја. Бојата е лесна за нанесување и брзо сушење. Секој комплет содржи една пинта боја на база на уретан и еден литар проѕирно палто отпорно НА УВ. • Една пинта боја на основен слој од уретан и еден литар проѕирен слој отпорен на УВ. • По намалување на бојата (2 : 1) за прскање тест на затворен спреј картичка за да се потврди боја натпревар и техника пред аплицирање . * Вклучени упатства За Oldsmobile • Бравада. 2003. 9015. ВУДЛЕНД ГРИН. Едно Основно Палто Со Пинта и Едно Четворно Проѕирно Палто. Произведено во САД. Боја Тест картичка вклучени. Не прскајте боја на возилото пред да ја тестирате Бојата и техниката На Картичката за Тестирање На Бојата.

Избор на купувачи..