• Неодамнешно
PowerStop AR Power Stop- Преден ОЕ за замена на акциите на сопирачките се вклопуваат: 1991- Ford Explorer, 1993- Mazda Навахо
zoom_in

PowerStop AR Power Stop- Преден ОЕ за замена на акциите на сопирачките се вклопуваат: 1991- Ford Explorer, 1993- Mazda Навахо

DEN 2157.44

Количина на стоки
check Достапно на барање

Енергетските стоп -стоп Аутоспецијални ротори на сопирачките обезбедуваат директно вклопување решение за прилагодување на оригинална опрема и перформанси. Power Stop AR8536 Auto Specialty By Power Stop OE Заменски ротор на сопирачката одговара Изберете : 1991-1994 Ford Explorer 1993-1994 Mazda navajo и повеќе-Додадете го вашето возило во нашиот фиксен виџет за да проверите.

Избор на купувачи..