• Неодамнешно
Тојела Ново Девојче Чорапи Лента За Глава Подарок Бо 19стил
zoom_in

Тојела Ново Девојче Чорапи Лента За Глава Подарок Бо 19стил

DEN 112.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Информации за производот : Стил : детска форма : цветен стил : Корејскиматеријал : Крпа Боја : Број 1, Број 2, Број 3, Број 4, Број 5, Број 6, Број 7, Број 8, Број 9, Број 10, Број 11, Број 12, Број 13, Број 14, Број 15, Број 16, Број 17, Број 18, Број 19, Број 20, Број 21, бр.22, бр. 23, бр. 25, бр. 27, Бр. 28, Бр. 30, Бр. 31, Бр. 32, Бр. 33, Бр. 34, Бр. 35 Бр. 36, Бр. 37, Бр. 38, Бр. 39популарни Елементи : Бисери, Цвеќиња, Чипка, Лакови Големина : Дното На Чорапите 9см, Максимално Истегнување 12см, Големина На Плочка За Коса 18-19см, големина на кутија за подароци 20см*15см*5смпакување Листа : Пар Чорапи*1хаир Бенд*1 Тојела Ново Девојче Чорапи Лента За Глава Кутија За Подароци 19стил.

Избор на купувачи..