• Неодамнешно
Овенс Производи OC9136ED OWEOC9136ED 87-F250 F SD LB ДВОЈНО КЛАСИЧЕН СЕРИЈА ТРЧАЊЕ ОДБОРИ Одговара: 1987 - ФОРД F350
zoom_in

Овенс Производи OC9136ED OWEOC9136ED 87-F250 F SD LB ДВОЈНО КЛАСИЧЕН СЕРИЈА ТРЧАЊЕ ОДБОРИ Одговара: 1987 - ФОРД F350

DEN 4623.68

Количина на стоки
check Достапно на барање

Овенс Производи 87-98 F250/F350 SD LB ДВОЈНО КЛАСИЧНА СЕРИЈА ТАБЛИТЕ За ТРЧАЊЕ Ги Штитат Вашето Возило и Табла од Остатоци од Патот. Обезбедува Влечење За Безбедно Зачекорување Во Сите Временски Услови. Стилскиот Дизајн Изгледа Одлично. Нуди Максимална Јачина На Чекорење. Лесна Инсталација. Одговара Изберете : 1990-1997 Форд Ф350 8 Цил 7.3 Л 1987-1989 ФОРД Ф350 8 Цил 7.5 Л и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Избор на купувачи..