• Неодамнешно
Ѕвезда Пеперутка Бања Килими Постави Бања Килим Контура Мат И Капакот На Тоалетот
zoom_in

Ѕвезда Пеперутка Бања Килими Постави Бања Килим Контура Мат И Капакот На Тоалетот

DEN 191.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Материјал : 100% Фланелен Врв, Нелизгачка Подлога.Вклучен Е Комплет За Бања од 3 Парчиња : 1 х Подлога за Бања : 18х30 инчи/45х75 см, 1 х Контурна Подлога : 18х14 инчи/45х35 см, 1 х Капак На Капакот на Тоалетот : 18х14, 7 инчи/45х37, 5 см.Лесно за чистење, може директно да се измие со машина за перење или раце, а не да се фрли и избледи. Материјал : 100% Фланелен Врв, Нелизгачка Подлога. Вклучен Е Комплет За Бања од 3 Парчиња : 1 х Подлога за Бања : 18х30 инчи/45х75 см, 1 х Контурна Подлога : 18х14 инчи/45х35 см, 1 х Капак На Капакот на Тоалетот : 18х14, 7 инчи/45х37, 5 см. Лесно за чистење, може директно да се измие со машина за перење или раце, а не да се фрли и избледи.

Избор на купувачи..