• Неодамнешно
Inktastic Јас Сум Симпатична Крава И Полка Точки Подарок Дете Момче Или Мало Девојче Маица
zoom_in

Inktastic Јас Сум Симпатична Крава И Полка Точки Подарок Дете Момче Или Мало Девојче Маица

DEN 239.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Вашата ќерка или внука можат да го прослават својот роденден во амбарот со Овие, Јас Сум Три Симпатична Крава И Полка Точки Мало Маица. Совршен подарок за 3-ти роденден за вашиот иден фармер на крави! Мало дете-мека памучна маичка во бои за гледање, големо дете. 4.5 мл., 100% чешлан памук со прстен. Белата е зашиена со 100% памучна нишка. Вратот на екипажот на врвот зашиени ребра. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Рамо до рамо снимање. Детска Маица. Inktastic јас сум 3 Симпатична Крава и Полка Точки Мало Дете Краток Ракав Маица Унисекс Гроздобер Чад 2 T. Совршен подарок за 3-ти роденден за вашиот иден фармер на крави!. Вашата ќерка или внука можат да го прослават својот роденден во амбарот со Овие, Јас Сум Три Симпатична Крава И Полка Точки Мало Маица. Маиците со цврста боја се 100% памук, други Се Мешавина од памук/полиестер. Врвот зашиени ребро екипажот. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. родендени крави трети лица спотови забава среќна фарма земјоделец внука ад дете предучилишна детска облека облека.

Избор на купувачи..