• Неодамнешно
Велу Руно Ќебе Кралица Големина Кревет Ќебе-Цела Сезона Топло Лесен Супер Мек Фрли Ќебе-Сино Ќебе-Квалитет На Хотелот-Кадифен Ќебе За Каучот
zoom_in

Велу Руно Ќебе Кралица Големина Кревет Ќебе-Цела Сезона Топло Лесен Супер Мек Фрли Ќебе-Сино Ќебе-Квалитет На Хотелот-Кадифен

DEN 323.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Нашето ултра меко кадифено ќебе од микро руно е внимателно изработено и толку неверојатно меко и бујно, ќе биде тешко да станете од кревет наутро. Направено со ексклузивни премиум предива од микрофлис, ќе сакате да имате едно велукс целосно ќебе за кралица за секој кревет и стол во вашата куќа за да можете да се опуштите во луксуз и удобност. Совршен за кревети, каучи, кампување, студени кино сали или патување. Гушкајте се на вашиот кревет или софа со топлината и удобноста на ова бујно ќебе од полиестерско микроплушно руно. Направено од полиестерски микрофибер, ова врвно оценето Ќебе За Цврст Кревет Од Велукс Микрофлек е Ниско пилула - и отпорно на избледување за да го одржи својот изглед, лесен за да одговара на сите сезони и може да се пере во машина за лесна нега. Супер мека тоа е исто така вашиот совршен партнер за зимско кампување, ранци или употреба во климатизирана просторија, без разлика дали се користи како додаток во вашата студентска соба, или како елемент за домашен декор што се координира со вашиот кауч. Совршен за внатрешна и надворешна употреба. Лесна Нега-Велукс Руно Ќебињата Се Перат Во Машина. За Да Се Спречи Натрупување Машинско Перење Со Ладна Вода На Нежен Циклус, Исушете Го На Тивок Оган. Секогаш Мијте Руно Самостојно Или Со Други Ќебиња Од Руно За Да Спречите Абразија; Никогаш Не Користете Белило, Без Собирање После Миење.

Избор на купувачи..