• Неодамнешно
Клодје Жените Двослоен Спорт Висок Половината Тренингот Јога Спортски Хеланки Фитнес Шорцеви
zoom_in

Клодје Жените Двослоен Спорт Висок Половината Тренингот Јога Спортски Хеланки Фитнес Шорцеви

DEN 287.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Жени Двослојни Спортови Со Висок Струк Тренингот Јога Спортски Хеланки Фитнес шорцеви Моден дизајн, 100% Сосема Нов, висок квалитет! Сезона : Лето : Женски Повод : Дневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Должина На Печатење : Кратка Дебелина : Стандарден Пакет вклучува : 1 Компјутер Жени Кратки Панталони Забелешка : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот И мониторот ве Молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи) Табела Со Големина : Големина : С Половината : 64см/25,20" Колк : 82,5 см/32,48" Должина : 29см/11,42" . Големина : М Половината : 68см/26.77 "Колк : 86.5 см/34.06 " Должина : 29.4 см/11.57". Големина : Л Половината : 72см/28.35" Колк : 90.5 см/35.63 "Должина : 29.8 см/11.73". Големина : XL Половината : 76cm/29.92 "Колк : 94.5 cm/37.20 " Должина : 30.2 cm/11.89". Големина : ХХЛ Половината : 80см/31.50 "Колк : 98.5 см/38.78 " Должина : 30.6 см/12.05". Големина : ХХХЛ Половината : 84см/33.07 "Колк : 102.5 см/40.35 " Должина : 31.0 см/12.20". Големина : ХХХХЛ Половината : 88см/34.65 "Колк : 106.5 см/41.93 " Должина : 31.4 см/12.36". Големина : ХХХХХХЛ Половината : 92см/36.22 "Колк : 110.5 см/43.50" Должина : 31.8 см/12.52 " ве Молиме имајте предвид, оваа ставка бродови од меѓународен продавач. Очекуваната испорака е 7-12 дена. Жените Двослојни Спортски Високи Половини Тренингот Јога Спортски Хеланки Фитнес Шорцеви. Производот претрпе строги процедури за производство, строго го контролира квалитетот и го споделува најдобриот квалитет на производот со нашите пријатели. Ви благодариме што дојдовте, ви посакувам среќен шопинг и среќен секој ден. Ако имате какви било прашања во врска со нарачката. Ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ги решиме сите ваши проблеми.

Избор на купувачи..