• Неодамнешно
Нови Жени Гроздобер Долг Бохо Макси Фустан Коктел Фустани Летна Плажа Фустан Големина XL
zoom_in

Нови Жени Гроздобер Долг Бохо Макси Фустан Коктел Фустани Летна Плажа Фустан Големина XL

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

ЗАБЕЛЕШКА : тоа Е азија големина, работи многу мал, ве молиме нарачајте 1-2 големина нагоре, или ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот.Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.(1 инч = 2,54 см) Материјал : Полистер,Спандекс. Боја : Црна. Стил : Секси Нурнува V - Вратот Bodycon Клуб Фустан. Големина : S M L XL.

Избор на купувачи..