• Неодамнешно
Парохиска нација машки патика
zoom_in

Парохиска нација машки патика

DEN 0.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Парохиската нација Машката о-PN80400 G Патика е опрема за целодневно носење. Овие патики се состојат од затворање на чипка и материјали што се увезуваат и рачно изработени. Овие се карактеризираат со факс од кожа на горниот дел и чипка во еден симпатичен дизајн кој оди заедно со сите облеки. Затворање на чипка. Текстура. Лого на парохиската нација.

Избор на купувачи..