• Неодамнешно
SDR Bendi Rotor Tight Duty SDR се вклопува :, 2000- Ford F150
zoom_in

SDR Bendi Rotor Tight Duty SDR се вклопува :, 2000- Ford F150

DEN 3.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Бендикс Флота Метлок Диск Ротор Ротор изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и занаетчиство. Ние произведуваме ротор на сопирачките на дискот за буквално секој автомобил на патот денес. Роторот на сопирачките на Bendix Fleet Metlok Disc се достапни за употреба на и надвор од патот и се дизајнирани за сите временски услови. Bendix SDR5145 Bendix тешка должност ротор SDR.

Избор на купувачи..