• Неодамнешно
nuloom mya flatweave jute reg reg, 6 '9', мулти
zoom_in

nuloom mya flatweave jute reg reg, 6 '9', мулти

DEN 973.92

Количина на стоки
check Достапно на барање

Во Нулум, ние веруваме дека подните облоги и уметноста не треба да бидат меѓусебно ексклузивни. Основана со желба да се прекршат правилата за она што се очекува од килим, се создаде нулом за да се пополни празнината помеѓу брилијантниот дизајн и достапноста во Нулум, веруваме дека подните облоги и уметноста не треба да бидат меѓусебно ексклузивни. Основана со желба да се прекршат правилата за она што се очекува од килим во областа, се создаде нулом за да се пополни празнината помеѓу брилијантниот дизајн и достапноста. Ресни.

Избор на купувачи..