• Неодамнешно
Трговска марка ликовна уметност брилијантна есенска боја платно уметност од Филип Саинте-лауди три панел сет
zoom_in

Трговска марка ликовна уметност брилијантна есенска боја платно уметност од Филип Саинте-лауди три панел сет

DEN 2601.60

Количина на стоки
check Достапно на барање

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во различни големини, трговска марка ликовна уметност „Брилијантна есенска боја“ платно уметност од Филип Саинте-Лоуди Три панел сет : Уметник : Филип Саинте-ладил. Тема : Сценски и пејзажи. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Избор на купувачи..