• Неодамнешно
Пентиус Пфб Пентиус филтер
zoom_in

Пентиус Пфб Пентиус филтер

DEN 126.56

Количина на стоки
check Достапно на барање

Филтерот за гориво Пентиус изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и занаетчиство. Ние произведуваме филтер за гориво за буквално секој автомобил на патот денес. Филтерот за гориво Пентиус се достапни за употреба на патишта и надвор од патот и се дизајнирани за сите временски услови. Пентиус PFB44768 Пентиус филтер.

Избор на купувачи..