• Неодамнешно
Групна AFCM5014RED-FET RED NEPRENE CAR SEAT SEAT за-Honda CR-V со освежувач на воздухот
zoom_in

Групна AFCM5014RED-FET RED NEPRENE CAR SEAT SEAT за-Honda CR-V со освежувач на воздухот

DEN 558.40

Количина на стоки
check Достапно на барање

Сега е најдобро време да добиете сигурен корисник на седиште за автомобили за вклопување за вашиот сигурен Honda CR-V. Со неопренови и неосупремични ткаенини, кои се одлични во влагата на Викинг, плус елегантен дизајн, Хонда CR-V ќе заблеска внатре и надвор. Со FH Group вашите омилени карактеристики ќе вклучуваат меко чувство, прецизно намалување и што е најважно, прилагодено прилагодување на точните спецификации на вашето возило. Дури додадовме и џебови на седиштата на корпите, за лесно складирање! Обично вклопување за 2017-2022 Honda CR-V. Доаѓа во бои како беж, беж / црна, црна, сина, сина / црна, сива, сива / црна и црвена / црна. Вклучува освежувач на бонус воздух. Број на дел од производителот : AFCM5014 RED-целосен пакет вклучува : целосен сет : 2 капаци на седиштата на предните корпи, 1 задниот дел на седиштето на задниот дел, 5 одделни капаци на потпирачот за глава, капакот на конзолата. Димензии : Прилагодено вклопување за 2017-2022 Honda CR-V LX EX EX-L. Совет за чистење : Машинско миење ладно, нежен циклус. Само воздух сув. Популарниот неопрен материјал е издржлив, мек на допир и водоотпорен. Неосупремската трим ткаенина е отпорна на вода, лесна и поткрепена со перница пена за дополнителна удобност. Вклучува капаци на потпирачот за глава и капакот на конзолата за бонуси. Прецизно намалување и прилагодено прилагодено на спецификациите на вашето возило за совршено вклопување. Назад на капаци на корпи направени од издржлива истегната ткаенина со џеб за лесно складирање. Покриени корпи изработени од трајна истегната ткаенина со задните џебови за лесно складирање. Забележете : Овој дизајн на моделот има пристап до конзолата на задната централна конзола. Компатибилен со 2017-2022 Honda CR-V LX EX EX-L.

Избор на купувачи..