• Неодамнешно
Трговска марка ликовна уметност дива и бесплатна платно уметност од Елизабет Калдвел, црна мат, дрвена рамка
zoom_in

Трговска марка ликовна уметност дива и бесплатна платно уметност од Елизабет Калдвел, црна мат, дрвена рамка

DEN 1.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во разни големини на трговската марка ликовна уметност „Дива и бесплатна“ платно уметност од Елизабет Калдвел, Црна мат, Вуд Рамка : Уметник : Елизабет Калдвел. Тема : Цветни и ботанички. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Избор на купувачи..