• Неодамнешно
Jam HX-EP315GY Jam Transit Mini Earbuds и Jam HX-P190GR Jam Classic 2. Bluetooth звучник
zoom_in

Jam HX-EP315GY Jam Transit Mini Earbuds и Jam HX-P190GR Jam Classic 2. Bluetooth звучник

DEN 399.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Уживајте во целата ваша омилена музика со овој одличен комплет од џем. Започнува со класичниот звучник со Bluetooth 2.0. Пренесува музика од уреди со овозможење Bluetooth до 30 стапки, додека обезбедува до пет часа време на игра на едно полнење. Ако сакате да уживате во вашата музика од овој звучник повеќе приватно, тогаш само вклучете ги транзитните мини уши. Овие ушни уши се лесни и се карактеризираат со куки за ушите за посигурно вклопување. Преносот и удобноста се само две придобивки од овој разноврсен комплет. Jam HX-EP315 GY Jam Transit Mini Earbuds и Jam HX-P190 GR Jam Classic 2.0 Bluetooth звучник : отпорен на пот. Лесен дизајн. Пред-наполнет. Удобна торбичка за складирање. Bluetooth безжичен до 50 '. Интегриран микрофон за земање телефонски повици. Магнетна врска. Безбедно прилагодени куки за уво. Турбини со уво од Securlock. Систем за управување со кабелот за удобност. Играјте време до 7 часа. Jam HX-P190 GR Jam Classic 2.0 Bluetooth звучник. Bluetooth стриминг до 30 '. До 5 часа време на игра. Полнење на литиум-јонска батерија. Попрска-доказ. Стерео звук. Звучник.

Избор на купувачи..