• Неодамнешно
Девојки везени култури
zoom_in

Девојки везени култури

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Направени со удобно тексас од памук, овие Jordордаче Jeggings се дизајнирани за целодневно носење. Флексибилната конструкција значи дека овие се совршени и за училиште и за игра. Jegging. Jordордаче. Супер слаби отворање на нозете. Дополнителна удобност. Стајлинг со 5 џеб.

Избор на купувачи..