• Неодамнешно
DesignArt 'Драматични облаци и изгрејсонце над лаванда поле VI' Фарма куќа врамена платно wallидна уметност печатење
zoom_in

DesignArt 'Драматични облаци и изгрејсонце над лаванда поле VI' Фарма куќа врамена платно wallидна уметност печатење

DEN 719.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

"Ова извонредно изгрејсонце и драматични облаци над лаванда поле VI Рамнено платно уметност носи убавина во вашиот дом и канцеларија. Секоја наши печанти за ликовна уметност Giclee Canvas се печати со употреба на супериорно квалитетно мастило кое е отпорно на избледени бои . Нашата ликовна уметност giclee Печатените платно се отпечатат на висококвалитетно памучно платно. Секоја површина на уметнички дела е цврсто испружена во рамките на дрвена рамка од 1 инчи, заштитувајќи ја од свиткување . Исто како и во вистинска галерија, нашите уметнички дела се завиткани од галерија : Дизајните продолжуваат на Страна. Завршената уметност на платно е конечно инсталирана во рамка што лебди од дрво . Ние гарантираме безбедна испорака со прецизно пакување и завиткување на вашите уметнички дела во цврста кутија со аголна заштита . Кога ќе ја добиете вашата платно уметност, комплетот за виси е евидент е комплет за виси Вклучено така е подготвено веднаш да се обеси на wallидот . Карактеристики : . - Лесно е да се обеси "Ова печатење на платно е завиткано од галерија (дизајнот продолжува на страните), давајќи му вистинска уметничка галерија.

Избор на купувачи..