• Неодамнешно
Марк и манду -сандали од пета во таупе во Таупе во Таупе
zoom_in

Марк и манду -сандали од пета во таупе во Таупе во Таупе

DEN 3.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Пар од гроздобер инспириран од сандали со лази со крст и прилагодливо затворање на лентата за глуждот, така што нозете нема да се лизнете и да се лизнете. Се одликува со покриени потпетици плус платформа за лесен начин да се добие одредена висина без да се загрози прошетката, затоа што вашите стилоти заслужуваат и слободен ден. Faux Suede горна, гумена надворешна плоча. 4,25 инчи потпетица и платформа од 1,25 инчи.

Избор на купувачи..