• Неодамнешно
Убави тајни женски плус целосна кратка покриеност со чипка, 2-пакет
zoom_in

Убави тајни женски плус целосна кратка покриеност со чипка, 2-пакет

DEN 1.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Ажурирајте ја фиоката за долна облека со нашите прекрасни брифинзи за чипка на крин, што ви нуди целосна покриеност со висока половината и поддршка на целото дно. Одликувајќи се со прекрасно женски панели за чипка и централен предниот лак, оваа колекција е зачудувачки дизајнирана да понуди удобност и стил. Пар со градник Лили, достапен во целосна чаша, нурне, миди, bralette и minimiser, за да го завршите вашиот изглед. Убави тајни на женски плус целосна покриеност со чипка, 2-пакет.

Избор на купувачи..