• Неодамнешно
Време на одмор Божиќна голема коцка bo сет, 10in, 9in, 8in, санта, брои
zoom_in

Време на одмор Божиќна голема коцка bo сет, 10in, 9in, 8in, санта, брои

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Овие кутии за редење на коцка со 3 CT-големи коцка се совршен, брз и лесен начин за презентирање на подароци оваа сезона на празници. Тие исто така прават одличен приказ за одмор, како оџак од 3. Додадете своја сопствена декоративна хартија за ткиво или лента за празничен допир! Екстра-големи кутии прикажува традиционална Дедо Мраз како им мавта со пријателите на Дедо Мраз Експрес! Вгнезден внатре, големата кутија прикажува снег покриени дрвја во сцена „Зимска чуда“, додека средната кутија гордо ја прикажува веселата насмевка на Дедо Мраз и детето на детето „Драга Дедо Мраз“. Сите кутии се во спротивност со Iridescent сјајот. Овој сет од три кутии мерка : 10in широк x 10in висок x 10in длабоко, 9in широк x 9in висок x 9in длабоко, 8in широк x 8in висок x 8in длабоко. Секоја кутија е изработена од цврста конструкција на хартија и вклучува основа со капакот за појавување. Сет од три кутии Мерка : Екстра-големи 10in широк x 10in висок x 10in длабок, голем 9in широк x 9in висок x 9in длабок, среден 8in широк x 8in висок x 8in длабоко. 3 CT сетот може да се користи како кутии за подароци, совршени за одржување на поголеми подароци; Повторно користење следниот Божиќ!. 3 CT екстра-големи кутии за вгнездени коцки, наредени еден на врвот на едни со други, прават одличен приказ за одмор. Изработена од цврста табла со хартија со висококвалитетно печатено покривање на хартија, мека мат финиш и контрастни детали за сјајот. Кутиите можат да бидат вгнездени едни во други за складирање. Увезени.

Избор на купувачи..