• Неодамнешно
Пајак веб -вештерка Возрасна костум за Ноќта на вештерките
zoom_in

Пајак веб -вештерка Возрасна костум за Ноќта на вештерките

DEN 1.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Ноќта ќе биде зачудувачка! Вртете мрежа на волшебство на сите ваши пријатели. Костумот за Ноќта на вештерките на Spider Web Witch, доаѓа со фустан, капа и корсет. Пајак веб -вештерка Возрасна костум за Ноќта на вештерките : Вклучува фустан, капа и корсет. Чевли, чорапи и реквизити не се вклучени. Ткаенина : 100 проценти полиестер. Грижа : Машинско миење ладно; измијте одделно; Не бели; Не железо; линија суво. Достапно во димензии на жени за возрасни. Табелата со големина ќе варира според костумот. Погледнете детална табела со големина. Willе ви треба Adobe Acrobat Reader за да ја видите графиконот за големина. Подгответе го Adobe Acrobat Reader Now.

Избор на купувачи..