• Неодамнешно
Женски плус големина повеќе обоен истегнат ткаени панталони за глуждот
zoom_in

Женски плус големина повеќе обоен истегнат ткаени панталони за глуждот

DEN 0.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Изгледајте добро колку што се чувствувате како да ги носите овие женски плус-големина мулти-обоени истегнати ткаени панталони на глуждот. Тие се изработени од рајон со најлон мешавина и имаат точна количина на спандекс за подобрено истегнување, овозможувајќи ви да постигнете персонализирано вклопување. Овие пантолони со цветни печати имаат широк еластичен лента за половината и стил на влечење со лесна облека. Спарете ги со модерен селски врв или мета со слатки сандали за класична облека за лето. Тие се достапни во женски големини. Multionенски плус-големина мулти-обоени ткаени панталони на глуждот : Цветни печати, панталостични еластични ленти за половината : 21,00% најлон, 3,00% спандекс, 76,00% упатства за рајонски ткаенини : свртете се внатре Бели/сини женски исечени панталони Достапни големини : 16 W, 18 W, 20 W, 22 W, 24 W.

Избор на купувачи..