• Неодамнешно
Бесплатно собрание, женски плетенка фустан со блусон со кратки ракави
zoom_in

Бесплатно собрание, женски плетенка фустан со блусон со кратки ракави

DEN 303.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Го најдовме .. тој неостварлив стил што изгледа добро на секое тело. Блусонскиот фустан на бесплатното склопување нуди опуштена силуета која се забележува благодарение на ултра-фемининските ракави на очите. Благодатниот изглед совршен за 9-на-5 и пошироко, ќе го сакате вклопувањето и ќе ја почувствувате минута кога ќе го лизнете. Исклучиво на. Материјал : школка и постава : 100% органски памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. fit : опуштено. Должина : 33 "Долга од центарот на задниот врат. Затворање : Стил на пуловер. Ракави : кратки ракави на очите со еластични отвори. Џебови : две џебови од страничен шеф. Карактеристики : еластично, плетено деколте; .

Избор на купувачи..