• Неодамнешно
Северен Хадсон, кратки ракави за мажи, мелење маичка, кошула за вратот на екипажот со јака за контраст
zoom_in

Северен Хадсон, кратки ракави за мажи, мелење маичка, кошула за вратот на екипажот со јака за контраст

DEN 244.64

Количина на стоки
check Достапно на барање

Северен Хадсон е солиден бренд дизајниран за активен животен стил со удобност во умот. Овој краток ракав за мажи, ткаенина од велур Jerseyерси, кошула за вратот на екипажот има атлетска и вистинска вклопување. Тужената крпа од Jerseyерси нуди супериорна удобност. Страничните отвори со шипки се додаваат за подобра флексибилност и вклопување. Предниот цвест на рамото нуди n Подобрена физика. Бод за цвест на срцевина обезбедува дополнителна издржливост. Копчениот цвест на градите нуди ажуриран стил. Одличен, лесен додаток на вашата гардероба. Атлетско вклопување и точно за големината. Мелење на мелење маичка ткаенина за супериорна удобност. Странични отвори со решетки за додадена флексибилност. Предавач на рамо за подобрена физика. Бод на цвест на срцевина за дополнителна издржливост. Пикан цвест на градите за ажуриран стил. Јака за контраст. Машина за перење.

Избор на купувачи..