• Неодамнешно
Време и време женски џемпер со долг ракав на врвот
zoom_in

Време и време женски џемпер со долг ракав на врвот

DEN 287.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Овој пат и Тру плетениот врв е совршена мешавина на обична удобност и стил. Мекото плетено плетено ткаенина и опуштено вклопување може да се спарат со здолништа, фармерки, скоро било што. Исклучиво на. Материјал : 59% Рејон/39% полиестер/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина S. fit : опуштено. Дефект : екипаж. Затворање : Стил на пуловер. Ракави : Долги. Pебови : Ниту.

Избор на купувачи..