• Неодамнешно
Дерек срце јуниори тркачки фустан со каросерија за каросерија
zoom_in

Дерек срце јуниори тркачки фустан со каросерија за каросерија

DEN 147.20

Количина на стоки
check Достапно на барање

Едноставниот и обичен фустан на каросеријата на Дерек срце на срцето е совршен за положување и гардероба неопходна со неговиот дизајн без ракави и опремена силуета. Овој мини фустан е одлично едно и направено, самостојно парче или можете да го поставите под вашата омилена јакна од Jeanан со патики за обичен, забавен изглед. Материјал : 92% полиестер/8% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Bodycon. Должина : мини; над коленото. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : екипаж; детали за тркачки бек. Фустан за тркачки бек на јуниори од Дерек срце.

Избор на купувачи..