• Неодамнешно
Сос од Мајк ingerумбир Теријаки, Оз
zoom_in

Сос од Мајк ingerумбир Теријаки, Оз

DEN 55.36

Количина на стоки
check Достапно на барање

Loveе го обожавате сосот на Мајки ingerумбир Теријаки како сос од печење или маринада. Донесува магија на скара од лосос, пилешко и зеленчук-користете го од фрижидер на разладен аспарагус. Gумбирот е меѓу уникатните вкусови што Мајк ги вклучува во многу од нивните сосови. Додава дека посебен вкус и арома на толку многу храна. Можеби ѓумбирот е, "коренот на сите добро. " Со илјадници години, азиските култури ширум светот знаат дека ѓумбирот има десетици лековити својства. Може да го продолжи животот, да го исчисти системот, па дури и да помогне во намалувањето на болката. Сос на Мајк ingerумбир Теријаки : Сите природни. Бесплатно холестерол. Без msg.

Избор на купувачи..