• Неодамнешно
Чорапи со ниски резби на Reebokенските перформанси, 10-пакувања
zoom_in

Чорапи со ниски резби на Reebokенските перформанси, 10-пакувања

DEN 239.52

Количина на стоки
check Достапно на барање

Овие чорапи за изведба на Reebok се ништо друго освен основни, во чекор со вашиот секој потег со мека истегнување на плетено, ребрести јака и карактеристики за контрола на влагата. Дизајнот на ниско сечење е совршена опција за одржување на чисти линии додека останувате удобно, без разлика дали работите надвор, дружење или да легнете дома. Веднаш пополнете ја фиоката за чорапи со оваа супер големина 10 пакувања, така што никогаш нема да снемате! Материјал : 95% полиестер/5% ликра. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Вклучува : 10 пара чорапи. Големина на чевли : 4-9. Карактеристики : Изведба на истегнување; Фетерска категорија; Контрола на влага и антимикробно завршување помагаат во борбата против микробиолошкиот раст на мирис; Ребреста плетена јака. Чорапи со ниски парчиња од 10 пакувања од Рибок.

Избор на купувачи..