• Неодамнешно
Долга ракав со долги ракави на Фламин Хот Честер Јуниорс
zoom_in

Долга ракав со долги ракави на Фламин Хот Честер Јуниорс

DEN 399.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Вашиот стил е запален со овој графички мета Честер гепард! Совршено за сезоната, започнете го вашиот обичен изглед со оваа мета и пар од вашите омилени опуштени фармерки. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опуштено вклопување. Деколте : вратот на екипажот. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Печатење на екранот на предните, ребрести манжетни. © Frito-Lays. Сите права се задржани . Честер гепард ја запали жешката графичка маица за јуниори.

Избор на купувачи..