• Неодамнешно
Бела Вита Бриен Втори пин -парфед лизгање
zoom_in

Бела Вита Бриен Втори пин -парфед лизгање

DEN 558.40

Количина на стоки
check Достапно на барање

Атлетирањето е насекаде околу нас. Бриен Втори од Бела Вита ја има целата удобност на патиката, но со полиран изглед. Парфите на горниот и Еспадрил јаже навистина велат пролет. Само лизнете го овој чевел и одете; Идеално за сите ваши зафатени денови. 1 "потпетица. Ултра лесна јута инспирирана завиткана единица. Пинфлиден горен дизајн. Меморија од пена. 0.

Избор на купувачи..