• Неодамнешно
Летни Фустани За Жени Печатени Мини Без Ракави Обичен Оглавник Фустан Розова м
zoom_in

Летни Фустани За Жени Печатени Мини Без Ракави Обичен Оглавник Фустан Розова м

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Оваа ткаенина за Мини Фустан без Ракави е супер мека, еластична и лесна за мека, пријатна fall, зима и пролет. Со Халтер трендовски моден дизајн, совршен за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : Мешавина Од Памук. Должина На Ракавот Во Стил : Должина На Облека Без Ракави : Стил На Вратот На Мини Облека : Стил На Оглавник-Фустан : Мини-Шема : Печатена Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. - Ќе добиете : 1 Фустан Големина : С САД : 6 Биста : 83см/32.68" Должина : 63см/24.80" Големина : М САД : 8 БИСТА : 88см/34.65" Должина : 64см/25.20" Големина : Л САД : 10 Биста : 93см/36.61" Должина : 65см/25.59" Големина : XL САД : 12 Биста : 98см/38,58" Должина : 66см/25,98" женски летни фустани. летни фустани за жени 2023 трендовски. Погоден за пролет, лето, дневно слободно време, работа, состанок, забава, тематска забава, плажа, одмор, совршен натпревар со вашите високи потпетици. Избор на подарок, Погоден За давање на семејството, пријателите или колегите како роденденски подарок или празничен подарок за збогатување на нејзината гардероба. Женски Фустани ; летни фустани за жени.

Избор на купувачи..