• Неодамнешно
Пред-Сопственост Тихе Женска Големина Секојдневен Фустан
zoom_in

Пред-Сопственост Тихе Женска Големина Секојдневен Фустан

DEN 1.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Оваа пред-сопственост ставка е како нова и во одлична состојба. Како Ново. Големина М. Мини. Повик, Работа. Вратот На Екипажот. Долг Ракав. Кратко. Шеврон-шевронен, Шеврон. 33.0" Градите, 37.25 " Должина. 86% НАЈЛОН, 5% ЛИКРА СПАНДЕКС, 9% МЕТАЛ.

Избор на купувачи..