• Неодамнешно
Империјал Далас Каубојски навивачи Избор стрела
zoom_in

Империјал Далас Каубојски навивачи Избор стрела

DEN 985.92

Количина на стоки
check Достапно на барање

Овој сет на Dart Fans Choice Dart е токму она што му е потребно на вашата пештера на навивачите кога е време за забава за часовници во Далас Каубои. Овој 3-парчен стрела поставен од Империјал е дизајниран за точна игра. Овие трајни пикадо со алуминиумски шахти имаат јасни графики кои не само што ќе ги издржат најтешките играчи, туку и не оставаат сомнеж за тоа кој е вашиот тим. Овој сет на стрела ќе направи прекрасен додаток на вашата колекција Далас Каубои. Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Наменето за точна игра. Официјално лиценциран. Бренд : Империјал. Увезени. Печатена графика. Издржливи алуминиумски шахти. Сет на 3. Материјал : 100% позлатена никел.

Избор на купувачи..