• Неодамнешно
Ekena Millwork 1 2 W 26 D 30 H Westlake занаетчија мазна заграда, Даглас ела
zoom_in

Ekena Millwork 1 2 W 26 D 30 H Westlake занаетчија мазна заграда, Даглас ела

DEN 3.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црвен кедар или ела на Даглас. Рустични држачи за дрво, корбели, опашки од рафтер и изгледи ќе содржат уникатни бои, зрна, текстури, јазли, сапвуд со употреба на кој било производ од рустикалната колекција на Екена. Автентични детали и занаетчиство. Направено од најдобрите северноамерикански шуми. Совршен за внатрешна или надворешна употреба. Додадете архитектонски интерес и детали. Облечете ги лекарите, пергола, тремови и влезови.

Избор на купувачи..