• Неодамнешно
Уметнички ткајачи Харли јаглен 6'7 9 'Колиба со лента со правоаголник
zoom_in

Уметнички ткајачи Харли јаглен 6'7 9 'Колиба со лента со правоаголник

DEN 3.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Симплистичките, но привлечни килими од колекцијата „Уметноста на Кот Харли“ без напор служат како примерна претстава на современиот декор. Покажувајќи шарена шема, прецизно ткаената конструкција на овие парчиња може да се пофали со издржливост и ќе обезбеди природен шарм во вашиот простор за украси. Лесно за чистење и одлично за области со висок сообраќај. Направено со 100% полипропилен во Турција и нема куп. Исчистете само 100% полипропилен. Машина ткаена во Турција. Без куп. Висина на купот : 0 ". Само затворен. Боја : јаглен. Нијанси на јаглен, крем. 6'7" x 9 'тепих на правоаголник. Разновидност на бои и големини достапни во колекцијата. Модерен и еклектичен, оваа колиба стилизирана килим додава елегантен изглед на вашиот простор. Наменето да издржи секојдневно носење, овој килим е одобрен од деца и пријателски за миленичиња. Совршено за области со висок сообраќај на вашиот дом, како што се дневна соба, трпезарија, кујна и ходници . Лесно за чистење и одржување, препорачуваме редовно празнење и чистење на самото место со чиста крпа. Секогаш тестирајте прво на мала област. Функционалниот дел од куп не дозволува погодно поставување на влезовите, под мебелот и нема да ги надградува влезовите. Препорачана подлога за килими.

Избор на купувачи..