• Неодамнешно
Викторија К Појавување на тока мокасини
zoom_in

Викторија К Појавување на тока мокасини

DEN 3.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Пар на женски лисја на Викторија К на мокасини со модерна соодветна тока во боја низ предниот дел, нуди комбинација на удобност и стил. Гумениот ѓон додава стабилност. Овој трендовски елегантен и шик изглед носи добро во секое време во текот на денот или ноќна ноќ во градот. Елегантен пар станови на Викторија К додаваат талент во вашата секојдневна гардероба. Викторија К. Womenените Слиптон Мокасини. Синџир на злато врски со токач на ножот низ предниот дел. Дизајниран мазен материјал. 100% гумен ѓон. Удобно стапало. Користете мека крпа за чистење.

Избор на купувачи..