• Неодамнешно
Коса за штала не ми е гајле Оз Тумблер со капакот
zoom_in

Коса за штала не ми е гајле Оз Тумблер со капакот

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Изолиран софтвер за пиење Tervis обезбедува крајна комбинација на личност и перформанси за чисто уживање во пиење. Тервис Тумблерс се изолирани со двојни wallидови за да ги задржат топлите пијалоци топло, а ладни пијалоци ладни, помагајќи да се намали кондензацијата. Тие се микробранови и машини за миење садови, се вклопуваат во повеќето држачи за пијалоци. Изолација со двојни wallидови за да ги задржите топлите пијалоци топло и ладни пијалоци ладни. БПА бесплатно. Гаранција за живот. Ја намалува кондензацијата.

Избор на купувачи..