• Неодамнешно
15,75 Насмеано дете во бел снег костум држејќи LED осветлен снежни топки Божиќ
zoom_in

15,75 Насмеано дете во бел снег костум држејќи LED осветлен снежни топки Божиќ

DEN 175.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Додадете ја оваа среќна зимска сцена во вашиот декор оваа празнична сезона облечена во крзнено бело ирваси снег костум со факс крзно трим со сребрени манжери и сива шал и нараквици држат осветлен кристал како топка совршена за камин мантил или маса за внатрешна употреба само батерија управувана со батерија ; Батерии вклучуваат материјали : Камена мешавина/смола/полиестер/пластични димензии : 15,75 "H x 5.25 " W x 11 "D Добредојдовте оваа зимска сезона со оваа симпатична декорација на табелата. Облечена во крзнено бело ирваси снег костум со факс крзно Исечете се со сребрени манжетни и сива шал и нараквици. Совршено за камин мантија или табела. За затворен простор само.

Избор на купувачи..