• Неодамнешно
Касетата компатибилен со Kyocera Mita TK- компатибилен со црна тонер кертриџ
zoom_in

Касетата компатибилен со Kyocera Mita TK- компатибилен со црна тонер кертриџ

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Ова е компатибилен кертриџ, не произведен од Kyocera Mita. Тоа е компатибилна кертриџ и работи со печатачите Kyocera MITA. Тонер кертриџ за употреба со Kyocera-Mita FS 1920. Компатибилен со Kyocera-Mita TK55, TK57-црна. Вметнува модели : FS 1920 Оваа Kyocera Mita TK-55/57 Компатибилен кертриџ за црн тонер е одлична тонерска ставка по намалена цена под 30 долари што не можете да ги пропуштите. За употреба со Kyocera-Mita FS 1920. За употреба со Kyocera-Mita TK55, TK57. Принос : 15000. кертриџ за тонер.

Избор на купувачи..