• Неодамнешно
Римски нијанси за прозорци на римски нијанси Третмани за прозорци Прилагодени римски прозорски нијанси Соба за затемнување на нијансите дневно чадски кварц
zoom_in

Римски нијанси за прозорци на римски нијанси Третмани за прозорци Прилагодени римски прозорски нијанси Соба за затемнување на

DEN 768.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Потребни се големи или мали ролетни за прозорци што ви ги покривавме. Затемнувањето на нијансите создава приватна, но воздушна атмосфера бидејќи е затемнување на ткаенината блокира светлина додека ве штити од груби УВ зраци. Идеална употреба : Римски нијанси за врати, нијанси на вратите, ролетни во кујната, слепи прозорци, ролетни за прозорци за бања. Прилагодени нијанси на приватност / ролетни на француски врати - рафиниран дизајн и одлично за секојдневна употреба. Време е да го донесете вашето уникатно чувство за стил на вашиот прозорец. Римските ролетни беа лесни за вклучување во кој било стил на дизајн. Исто така, ќе добиете упатство за инсталација, хардвер за инсталација, гаранција од 12 месеци и нашата пријателска услуга за клиенти.Обични безжични римски нијанси - Што ги прави нашите римски нијанси уникатни? Имаме долгогодишно искуство во производство и составување на римски нијанси. Одлично додадете на ролетни за вратите завеса за прозорецот на вратата и сенката за француската врата. Ние ги користиме само најдобрите компоненти и докажаните техники на производство.

Избор на купувачи..